Restauracja

To miejsce to nie tylko pensjonat, ale także restauracja, kawiarnia i bar. Dużym plusem lokalu jest dostępność nie tylko dla Pensjonariuszy, ale dla każdego, kto potrzebuje ciszy, spokoju i wykwintnej uczty w atrakcyjnych cenach.

Pensjonat & Restauracja Admirał  to kompleks restauracyjno- noclegowy, który może zapewnić całkowitą ciszę, spokój , coś dla ducha i coś dla brzucha. Wystrój wnętrza zapewnia o dbałości i wyczucia smaku . Charakter i styl temu miejscu dodają mosiężne żyrandole, świeczniki a świeżość zapewniają świeże kwiaty na stolikach. Pięknie jest wewnątrz, jak i za oknem. Przepiękna nadmorska okolica pozwala klientowi na podziwianie widoków zatoki Puckiej.

Piękne wnętrze, napawające wzruszeniem widoki za oknem, to wszystko jest ważne, ale jest jeszcze coś, czego klient może tutaj doświadczyć.

Restauracja Admirał słynie z bogatej, wykwintnej i charakterystycznej dla naszego kraju oferty. W ofercie kulinarnej znajduje się chociażby  „Łosoś bałtycki grillowany z nutką sosu cytrynowo - koperkowym” oraz „Dorsz z sosem winogronowo -porowym” . Te wyróżnione dania są liderem na nadmorskiej scenie kulinarnej. Ponadto bufet serwuje wyśmienite kawy, drinki, wina z królewskiego szczepu Riesling i wina z WinniKobiet - Dolina Rodanu zarówno dla udręczonych wędrowców , jak i dla smakoszy.

Jeszcze kilka słów o naszych przysmakach. Serwowane u nas ryby są zdobyczą naszych, jastarnickich  rybaków. Mięsa, oraz wszystkie przetwory, potrawy, ciasta i torty  są wykonywane u nas i tylko z naturalnych i najlepszej jakości produktów, całkowicie bez ulepszaczy. Zupy wykonuje się   na bieżąco - nasza zupa Rybna po kaszubsku - cyt. " niebo w ustach ".  Surówki zawsze są wykonywane codziennie, co zapewnia im wyjątkowy i domowy smak.

Oferta

Posiadamy duże doświadczenie w organizacji różnego rodzaju imprez. Począwszy od uroczystości ślubnych do 40 osób, poprzez urodziny, spotkania - obiady  rodzinne czy biznesowe, szkolenia, konferencje, przyjęcia komunijne, chrzciny, kolacje we dwoje  i wiele innych. Serdecznie zapraszamy do restauracji.

Twoja ukochana ma urodziny? Twój mąż awansował? Jest świetna okazja do tego, aby zaprosić miłość swojego życia na niezapomnianą kolację do restauracji Admirał

 Gwarantujemy romantyczną atmosferę i wyśmienitą kuchnię naszego znakomitego szefa kuchni.

Dziś zarezerwuj stolik, niech to będzie niespodzianka dla Twojej ukochanej.
Czekamy na Ciebie !

Mile widziana rezerwacja stolika, a w razie pośpiechu można zamówić telefonicznie!

Polecamy dania na wynos.

tel.: (058) 675 - 29 - 04

tel. kom. 0 692 - 913 - 133 

 

RESTAURACJA otwarta 7 dni w tygodniu
w sezonie od godz. 8.00-22.00
od X-IV 12.00-19.00

(Restauracja zamknięta:  1.XI.2021 r  11.10-25.12.2021 r.)

Imprezy okolicznościowe - przykładowe menu:

 

KARTA MENU: