Wędkarstwo, Turystyka, Połów Dorsza czy Rekreacja


Serdecznie witam wszystkich zwolenników wędkarstwa morskiego i zapraszam do wędkowania łodzią motorową  MS Admirał. Oferta skierowana jest do tych wędkarzy, którzy posmakowali już radości z wędkowania na morzu, jak również tych którzy dopiero marzą o spotkaniu z dorszem, łososiem, trocią, flądrą, beloną czy śledziem i przeżyciu niezapomnianych chwil w gronie przyjaciół.

Sportowym połowem dorsza i innych gatunków ryb Morza Bałtyckiego zajmuję się od  lat. Z perspektywy czasu można zauważyć, iż wędkarstwo morskie cieszy się coraz większym powodzeniem. Dlatego do połowu dorsza podchodzę z dużą powagą i profesjonalizmem. Wypływam z Portu w Jastarni. Zabieram na pokład 4-6 osób, co pozwala na kameralne wyprawy wśród znajomych i przyjaciół. Pływam przez cały rok jeśli tylko pogoda pozwoli bezpiecznie żeglować.
Dla początkujących wędkarzy zapewniam naukę wędkowania oraz fachowe porady.

Dlaczego Jastarnia? – najbliższe łowiska zaczynają się  25 min. od wyjścia z Portu w Jastarni. Zatem droga do Portu jest stosunkowo krótka. Poza tym wody Zatoki Gdańskiej oraz przybrzeżna strefa Półwyspu Helskiegu usłane są wieloma wrakami, w których kryją się duże ryby.

Do połowu dorsza wykorzystujemy pilkery, przywieszki, ale również świeżą szprotę, którą używamy jako przynętę przy wędkowaniu na wrakach – ZAPRASZAM.

Kontakt wszelkich zapytań na temat rejsów rekreacyjnych i wędkarskich  608 523 963