Pensjonat Admirał

123456789101112
Noclegi przy porcie w Jastarni

Pensjonat** Admirał Jastarnia to rodzinny, kameralny i stylowy  hotel  z wymarzoną lokalizacją oferujący komfortowy pobyt i noclegi w Jastarni. Usytuowany przy samym porcie kutrowym i jachtowym, otoczony pięknym widokiem na błękit Zatoki Puckiej, jachty, kutry, zapachem wiatru przesiąkniętego morzem, otoczony znakomitym klimatem piaszczystych i bardzo czystych plaż, trasą rowerową jak i najlepszymi warunkami do uprawiania sportów wodnych.
 
Nasze motto:
"Największe szczęście to uszczęśliwiać innych"

Szczegóły wyposażenia Pensjonatu Admirał Jastarnia:

- restauracja i kawiarnia
- sala konferencyjna do 30 osób
- pokój jednoosobowy
- pełne wyżywienie na miejscu
- klimatyzacja w pokojach
- dostęp do internetu
- wypożyczalnia rowerów VII i VIII ( IX-VI - w cenie pokoju)
- pokoje z balkonami lub tarasem
- taras z leżakami przy restauracji  z widokiem na port kutrowo-jachtowy
- parking monitorowany 
- leżaki i parawany 
- akceptacja zwierząt
- plac zabaw zewnętrzny

Pokoje i apartamenty

W Pensjonacie Admirał Jastarnia przygotowaliśmy dla Państwa w 17 pokoi  1, 2, 3 osobowych i 3 apartamenty 2 i 4 osobowe w  wyjątkowym i stylowym stylu z dopracowaniem szczegółów, a wszystko z myślą o Państwa  komforcie i wygodnym noclegu. Nasz Pensjonat stwarza idealne warunki na wakacyjny wypoczynek, weekendowy wypad nad morze, ale również do organizacji szkoleń, spotkań biznesowych czy uroczystości okolicznościowych.

Zadbamy także o to, aby Państwa otulić wyjątkowym klimatem i miłą rodzinną atmosferą, tak aby Każdy z Państwa poczuł  się wyjątkowym gościem dzięki miłej i dyskretnej opiece całego personelu. A czas spędzony u nas pozwoli przywrócić spokój i zregenerować siły, ... jest gwarancją wypoczynku i relaksu o każdej porze roku.

Serdecznie Zapraszamy do Pensjonatu Admirał Jastarnia

 

Celem operacji „Rozwój działalności gospodarczej Aneta Struck Firma Handlowo – Usługowa „ADMIRAŁ” poprzez stworzenie łańcucha dostaw produktów rybackich” jest zwiększenie przychodów ze sprzedaży poprzez wprowadzenie nowych potraw rybnych do menu. W ramach stworzonego w wyniku realizacji operacji łańcucha dostaw produktów rybackich obejmujących trzy branże: rybak, przetwórca rybny oraz restaurator możliwe jest wprowadzenie nowych potraw opartych na świeżych i zdrowych rybach, co skutkuje poszerzeniem grona klientów oraz rozwojem prowadzonej działalności.

W ramach operacji wykonano wentylację mechaniczną umożliwiającą czynności związane z obróbką ryb na potrzeby stworzenia ostatecznych potraw, dostępnych w ramach prowadzonej restauracji. Dzięki wyposażonej w wentylację mechaniczną kuchni możliwe jest przygotowywanie potraw opartych na produktach rybnych bez pogorszenia warunków użytkowych lokalu, szczególnie w aspekcie zapachowym.